AKIM TRANSFORMATÖRLERİ

Olağanüstü performansla kombine düşük alan gereksinimi

AKIM TRANSFORMATÖRLERİ

AKIM TRANSFORMATÖRLERİ HAKKINDA İLGİNÇ BİLGİLER

REO akım transformatörleri özellikle düşük alan gereksinimleri, mükemmel doğrusallıkları, hızlı yanıtları ve düşük demir ve histerezis kayıpları ile ayırt edilir. Hall etkisine dayalı aktif akım sensörleri ile sadece AC değil, aynı zamanda DC ve darbeli akımlar da haritalanabilir.

Akım transformatörü tasarımlarımız 150 kHz’e kadar frekansları izlemek için kullanılabilir ve üretim süreci öncesinde ve sırasında yapılan testler (vakum kapsülleme veya kısmi deşarj ölçümleri veya yüksek gerilim testi fark etmeksizin) sayesinde yüksek güvenilirlik sağlanır ve uygulamaya mükemmel bir şekilde uyarlanır.

REO Aktiver Stromwandler WKO-2C

AKTİF AKIM TRANSFORMATÖRLERİ

REO akım transformatörleri, özellikle düşük alan gereksinimleri, mükemmel doğrusallıkları ve kısa tepki süreleri sayesinde diğerlerinden ayrılır. Yeni Hall Etkisi akım sensörleri, farklı akım türlerini gösterebilir. (AC /DC/ ATIM)

REO Passiver Stromwandler Baureihe IE Modular

PASİF AKIM TRANSFORMATÖRLERİ

REO akım transformatörleri özellikle düşük alan gereksinimleri, mükemmel doğrusallıkları, kısa yanıt süreleri ve düşük demir ve histerezis kayıpları ile diğerlerinden ayrılır

REO Individuelle Lösung bei Produkten

Kişisel Gelişim

Uygulamanıza özel geliştirilmiş teknik olarak uygun çözümler.

Gerçek teknik ihtiyaçlarınızı analiz ediyor ve standartlaştırılabilen ürün çözümleri geliştiriyoruz.